Destek

Kurumsal Sunucu Kurulum ve Yapılandırma Hizmetleri İle Mevcut Sunucunuzu veya Size Sunulacak Sunucu veya Sunucular İle Firmanızın Faaliyetlerine ve İş Akışınıza Özel Konfigürasyonu Siz Değerli Müşterilerimize Sunmaktadır. Kurumsal Sunucu Yapılandırmanızı Dosya ve Klasör Yetkilendirme Sistemi İle Sunucunuzdaki Paylaştığınız Dökümanları Belirlediğiniz Kişilerin Yetki ve Sorumlulukları Dahilinde Kullanılması ve İşlenmesi İçin Konfigüre Etmektedir. Kurumsal Sunucu VPN Kurulumu ve Yapılandırma Hizmeti İle Sunucu Yapılandırmanızı Firmanızın Sektörel Bilişim Gereksimleri ve İş Akışınız Doğrultusunda VPN Bulut Sistemine Entegre Ederek Merkez Ofise Bağlı Şube veya Mağazalarınız Arasındaki Ağ Network Sistemini Kurmaktadır. Ayrıca Şube veya Mağaza Arasında Ağ Network Friwall (Güvenlik Duvarı) Oluşturmanızı Sağlayarak İşlem Ve Verilerinizin Güvenliğinide Sağlamaktadır. Kurumsal Sunucu Firewall Güvenlik Duvarı Hizmeti İle Tüm Sisteminizin İnternet ve Network Güvenliğini Sağlamaktadır

Sunucu Kurulumları

Sunucu Kurulum ve Yapılandırma Hizmetleri İle Mevcut Sunucunuzu veya Size Sunulacak Sunucu veya Sunucular İle Firmanızın Faaliyetlerine ve İş Akışınıza Özel Konfigürasyonu Siz Değerli Müşterilerimize Sunmaktadır. Kurumsal Sunucu Yapılandırmanızı Dosya ve Klasör Yetkilendirme Sistemi İle Sunucunuzdaki Paylaştığınız Dökümanları Belirlediğiniz Kişilerin Yetki ve Sorumlulukları Dahilinde Kullanılması ve İşlenmesi İçin Konfigüre Etmektedir

Devamını Oku

Sanallaştırma Çözümleri

Sanallaştırma Nedir?

Tanım: Sanallaştırma; işletim sistemleri, depolama aygıtları ya da ağ kaynaklarından herhangi birinin aslını kurmak yerine onları sanal olarak kurmaktır.

Devamını Oku

Bakım Anlaşması

Kurumsal Bakım Anlaşması, yapılan anlaşmaya göre, günün her saatinde veya mesai saatleri içerisinde, Bilgisayar Donanımı, Yazılım, Network Bilgisayar Çevre Birimleri ile ilgili herhangi bir sorun meydana geldiğinde veya herhangi bir sorun meydana gelmemesi için, sisteme müdahale edilip, sorunların giderilmesi, gereken önlemlerin alınması hizmetlerin genelini kapsar.

Devamını Oku

Bulundurma Hizmetleri

Proje bazlı çalışmalarınızda  personel sayınız artmadan, sirkülasyon oranınız gereksiz yükselmeden, personel özlük süreçleriyle zaman yitirmeden Dönper/TEMP bordrolu elemanlarla çalışabilirsiniz. Çok sayıda personelin özlük işlemlerini sizin adınıza kendi bordromuzda yerine getirebiliriz.

 

• Seçme-yerleştirme maliyetlerini düşürür.

• Özellikle masraf raporlarıyla çalışmakta olan birimlerde muhasebe evrak sayısını azaltır.

• Personelle ilişkilerde iş hukuku konusunda yanlışlık yapılmasını önler.

• Personele yönelik özlük işlemlerinde takip yükümlülüğünü kaldırır.

Devamını Oku

Yedekleme ve Depolama

Müşterilerimizin yedeklenecek bilgilerin işlevselliğine göre uygun bir çözüm sunulmaktadır. Bu çözümlerimiz, yedekleme ve depolama için kullanılacak sitemlerin disk adedi, disk yapısı ve bunların local sisteme olan bağlantılarını farklı seçeneklerde sunmaktadır

Devamını Oku

Dış Kaynak (OutSource) Bilgi İşlem Desteği

Bilgisayar ve bilgisayar sistemleri şüphesiz hayatımızın vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Günümüzde Ticari İşletmeler ve Kamu Kurumları işlerinin önemli bir kısmını bilgisayarlar üzerinden gerçekleştirmektedir.

İş planlamasının yapılması, bilgi ve veri transferi, iletişim, ürün tanıtım ve pazarlama gibi bir çok faaliyeti bilgisayarlar yardımıyla yapmaktayız.

Devamını Oku

Firewall Destek Paketleri

  • Silver
  • Gold
  • Gold Plus
  • Platin 

     

Devamını Oku

Teknik Servis Çözümleri

Müşterilerimiz, herhangi bir teknik sorun ile karşılaştıklarında telefonla veya e-mail ile ulaştıkları takdirde uzman teknik servis personelimiz o anda veya sorunun karşılaşıldığı yere giderek hizmet ve desteklerini sunmaktadır.

Devamını Oku

Increase your sales now!

Contact a Cosine Group Expert today at 1 800 232 3485