Network Bağlantı Hizmetleri

Firmaların günümüz yüksek hızlı iletişim teknolojisini kullanma ihtiyacı günden güne artmaktadır. Uzman teknisyenlerimiz, sıfırdan ağ kurulumunda veya mevcut ağı güncellemede minimum maliyet ve maksimum performans ayarlarıyla en uygun çözümleri sunarlar.

Network Bağlantı Çeşitleri :

 •  Yüksek Performanslı Yerel ve Geniş Alan Ağları
  Kurumların kullandıkları ağ teknolojileri ve ölçekleri, firmanın yaptığı işle ve firmanın ölçeğiyle orantılıdır. LAN (görece küçük sistemlerden ve iletişim ortamından oluşur) ölçeğinden WAN (her türlü ağı içeren, ülkenin ya da dünyanın çeşitli bölgelerindeki yerel alan ağlarını birbirine bağlayan yapıdır) ‘a kadar her türlü boyuttaki ağların başarıyla kurulumunu sağlıyoruz.
 • DSL, ISDN, MetroEthernet Bağlantılar
  DSL: Mevcutta var olan telefon hattını kullanarak yüksek hızda data iletimi sağlayan genişband erişim teknolojisidir.
  ISDN: Ses, görüntü ve veriyi normal telefon hatlarının üzerinden göndermek için programlanmış uluslararası bir iletişim standardıdır.
  MetroEthernet: Ethernet teknolojisinin bant genişliği ve kullanım kolaylığı sağlayan metroethernet tıpkı yerel ağdaki gibi ınternet erişim kalitesine ulaşma teknolojisidir.
  Bu üç teknolojiyi eğitimli teknisyenlerimizle şirket ihtiyaçlarına göre en etkili biçimde hizmetinize sunuyoruz.
 •  Yedekli Bağlantı Kurulumları
  Sistemde herhangi bir arıza olması durumunda, vakit kaybetmeden ve kurumun işleyişini sekteye uğratmadan olabilecek en hızlı şekilde yedeklenmiş bağlantı kurulumundan system eski haline döndürülür.
 • GPRS Üzerinden Bağlantı Kurulumları
  GPRS, mobil iletişim teknolojisinde halen kullanılan devre anahtarlamalı (circuit-switched) yani kullanıcıya tahsis edilen bir tek hat üzerinden sürekli bağlantı yerine paket anahtarlamalı (packet switched), aynı hattı birden çok kullanıcının paylaştığı bir teknolojidir. Başarıyla kuracağımız bu teknolojinin, yüksek hızın yanı sıra şirketinize kazandırdığı en büyük avantaj, gerçekleştirilen veri alış veriş miktarına göre ücretlendirilmiş olmasıdır.
 • Dramatically improve the quality of sales calls by bringing organization-wide consistency and discipline to how sales calls are prepared for, structured, and executed
 • Drive revenue and business performance by helping increase close ratios for new clients and expand business for existing clients
 • Take the critical attribute in your organization that every salesperson has in common – communication – and add a consultative process, language, and structure for interacting with clients and executing a “more perfect” sales call
 • Develop skills in building rapport during sales that encourages clients to more openly and honestly share information about their needs, competitors, pricing, decision criteria, and other information critical to winning business.
 • Provide a questioning strategy to more effectively uncover client needs and enable product positioning that is strategic and client-focused
 • Apply a four-step Model to resolve any objection
 • More confidently ask for the business

Similar to all of Cosine’s sales training programs, content for consultative selling training is highly customized to any level, from new to experienced salespeople, their managers, and executive management

Available through 1-2 day classroom delivery (Cosine-led or train-the-trainer), online eLearning, one-on-one coaching, or webinar; wide variety of relevant books and support materials to embed and sustain learning are also available.