Network Güvenliği Hizmetleri

Firmaların güvenlik seviyesi, ileriye dönük büyüme hızlarını belirler. Güvenlikle ilgili olası problenlerin getirdiği mali yük diğer zararların kat kat üstünde olabilir. Bilgi sistemleri açıklarını araştırarak firmalara o yönde çözüm önerileri sunuyoruz. Bunu yaparken doğru güvenlik politikaları ile tanınmış kullanıcıların bilgiye erişiminde hızı ön planda tutuyoruz.

Network Güvenliği Hizmetleri Çeşitleri:

 • Güvenlik Mimarisi Tasarımı
  Müşterilerimizin bilgi sistemlerindeki problemlerin tespit edilip giderilmesi için, güvenlik gereksinimlerinin saptanıp ona göre güvenlik politikaları ve çözümleri tasarlayıp hizmetinize sunuyoruz.
 • Ağ Erişim Kontrolü (NAC) NAC (Network Access Control); kullanıcı odaklı, ağ tabanlı erişim kontrolüdür. Kullanıcılar bazı politikalara tabi tutulur ve bu doğrultuda denetlenirler. Kullanıcı ve cıhaz bazlı erişimde yetki ve denetim uygulayan NAC, gerekli platformlara tarafımızdan başarıyla uygulanır.
 • Ağ Geçidi Anti Virüs Çözümleri Tehditleri en yoğun oldukları yerde, ağ geçidinde, gelen ve giden HTTP, FTP, IMAP, POP^ve SMTP paketlerini control eden çözümlerimizle internetteki en son tehditleri önlemeyi garanti ediyoruz.
 • Güvenlik Duvarı Çözümleri  (Firewall)  Ağ güvenlik duvarı (firewall), Firma ağı ile dış ağlar arasında bir geçit olarak görev yaparak internet bağlantısında kurumun karşılaşabileceği sorunları gidermede  kullandığımız çözümlerdir. Bu çözümleri size, donanım ve yazılımın entegre olduğu sistemlerle sunuyoruz.
 •  Atak Önleme Çözümleri  (Intrusion Detection) Intrusion Detection System (IDS), ağdaki paketleri izler ve kötücül yazılımlarla karşılaştığında ağ yöneticisine uyarı gönderir. IDS aynı zamanda bir saldırı saptadığında, firewall ya da router ayarlarını tekrar configure ederek aynı şekilde saldırı yapılmasının önüne geçmiş olur. Şirketinizin sistemine saldırı yapıldığında bunu yapan kaynağın sisteminize erişimini engelleyebilirsiniz
 •   Sanal Ağ Çözümleri  (VPN)
  Genel telekomunikasyon altyapısını kullanarak, ‘tunneling protocol’ ve güvenlik prosedürleri aracılığı ile güvenli ve özel data aktarımını sağlayan sanal özel ağ teknolojisine VPN adı verilir. Bu teknolojiyle müşterilerimize özel hat tahsis edilmesi yerine firmanın aynı hizmeti daha düşük maliyete herkes tarafından paylaşılan altyapıdan temin edilmesini sağlarız.
 •     Web Filtreleme Çözümleri
  Şirket çalışanlarınızın iş saatlerinde işle alakasız yahut sakıncalı içerikli sitelere girmelerini engellemek için URL Filtering teknolojisini kullanıyoruz.
 •  Kurumsal Güvenlik Yönetim Çözümleri
  Kurumların güvenlikte karmaşık işlemleri tek merkezden yönetirken güvenlik risklerini en aza indirmeye çalışıyoruz.
 • Ağ Güvenliği Analizi Çözümleri
  Yönetim için uzman kadromuzla tamamen kuruma özel planlamanın sonunda güvenlik, yapısal kablolama, kaynak kullanımı, fiziki şartlar, ağ trafiği loglama göz önüne alınarak gerekli alt yapı kurulur. Ağ güvenliği analizinde güncelleme ve güvenlik, yeni teknolojilerin sistemde uygulanması, sistemin risk olasılığını aşağı çekerken performansı arttırır.                                                                                                                                 
 • Kurumsal Güvenlik Politikası Oluşturma Programı
  Kurumunuzda uyguladığımız güvenlik çözümlerinin belirli standartlara tabi tutarak buna göre güvenlik politikaları üretiyoruz.
 • Kurumsal Bilişim Güvenliği ve Bilinçlendirme Eğitimi
  Çalışanlarınıza bilişim güvenliği hakkında teknik düzeyde eğiim verip kurumsal bilişim güvenliğinin artmasını sağlıyoruz.
 • Sistem Odası Güvenliği
  Kurduğumuz kurumsal güvenlik altyapısının kesintisiz çalışabilmesi için özel tasarlanmış sunucu ve system odaları, mümkün olan en iyi sonuç için gereklidir.
 • Dramatically improve the quality of sales calls by bringing organization-wide consistency and discipline to how sales calls are prepared for, structured, and executed
 • Drive revenue and business performance by helping increase close ratios for new clients and expand business for existing clients
 • Take the critical attribute in your organization that every salesperson has in common – communication – and add a consultative process, language, and structure for interacting with clients and executing a “more perfect” sales call
 • Develop skills in building rapport during sales that encourages clients to more openly and honestly share information about their needs, competitors, pricing, decision criteria, and other information critical to winning business.
 • Provide a questioning strategy to more effectively uncover client needs and enable product positioning that is strategic and client-focused
 • Apply a four-step Model to resolve any objection
 • More confidently ask for the business

Similar to all of Cosine’s sales training programs, content for consultative selling training is highly customized to any level, from new to experienced salespeople, their managers, and executive management

Available through 1-2 day classroom delivery (Cosine-led or train-the-trainer), online eLearning, one-on-one coaching, or webinar; wide variety of relevant books and support materials to embed and sustain learning are also available.