13 Nis 2016

Network uzmanlığı nedir?

Sistem kelimesinin İngilizce karşılığı olarak değerlendirilmekte ve bir ağ uzmanlığı olarak nitelendirilebilmektedir. Network uzmanı olan bireyler mcse eğitimi alacak bireylerden oluşmaktadır. Bu bireyler için internet teknolojileri ile ilgili olarak sektörün önde gelen ve gelişmekte olan değerleri üzerinde önemli bir etkiye sahip olması ile bilinmekte ve bu alanda iyi bir hâkimiyet elde edilmesi ile ön plana çıkıldığı görülmektedir. Network uzmanlığı alanında bireylerin yeterli düzeyde mesleki yetkinlik alması ile beraber hazırlanmış olan bu eğitimlerden en iyi şekilde sonuçlarla ayrılması ileride meydana gelebilecek sorunların kısa bir süre içinde giderilmesinde çok önemli bir etken olarak karşımıza çıkacaktır. Network yönetimi sağlayacak olan bireyler elde edeceği sertifikalar ile beraber dünya genelinde geçerli bir yapıya sahip olması ile bilinmekte olan mesleki yeterlilik sertifikalarından yararlanabilecek ve en uygun sonuçları elde edebilecektir.

 Network uzmanlığı eğitimine kimler katılabilir?
Bu eğitimden yararlanacak olan bireylerin MTA eğitimlerini başarılı bir şekilde tamamlamış olmasına özen gösterilmekte ve literatürü takip edebilecek niteliklere sahiptir düzeyde İngilizce bilgisine sahip olması ve bunun yanı sıra işletim sistemleri ile bilgisayar donanımları ve ağ alt yapısı hakkında bilgi sahibi olması aranmaktadır. Eğer bu sistemler hakkında bilgi sahibi değilse de merak eden ve araştırmacı bir kişiliğe sahip olması önem arz etmekte olan durumlar arasında yer alır.

Sertifika almak isterseniz; 
Sistem uzmanlığı ile ilgili olarak dilerseniz doğrudan Bilginç IT Academy firması ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Bilginç IT Academy ile iletişime geçmek isterseniz 0212 578 08 98 – 0539 466 91 91  numaralı telefon hattını arayabilir, eğitimler hakkında bilgi sahibi olabilir ve dış kaynak ya da danışmanlık hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir